30
ноябрь
2023
7-сынып оқушылары арасында өткен мектепішілік олимпиада қорытындысы
Физика пәнінен өткен мектепішілік олимпиада қорытындысы:
Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінен өткен мектепішілік олимпиада қорытындысы:
Биология пәнінен өткен мектепішілік олимпиада қорытындысы:
Химия пәнінен өткен мектепішілік олимпиада қорытындысы:
Информатика пәнінен өткен мектепішілік олимпиада қорытындысы:
Математика пәнінен өткен мектепішілік олимпиада қорытындысы:
Орыс тілі мен әдебиеті пәнінен өткен мектепішілік олимпиада қорытындысы:
Ағылшын тілі пәнінен өткен мектепішілік олимпиада қорытындысы:
Қазақстан тарихы пәнінен өткен мектепішілік олимпиада қорытындысы:
Географиия пәнінен өткен мектепішілік олимпиада қорытындысы:
№ | Олимпиадаға қатысушының аты-жөні | Сыныбы | Жинаған ұпай саны | Жүлделі орын | |
І кезең 30 ұпай | |||||
1 | Орынбек Шыңғыс | 7ә | 15 | II | |
2 | Көшербек Айша | 7д | 15 | II | |
3 | Тілеухан Диас | 7 ә | 10 | ІІI | |
4 | Амангелдиев Ануар | 7д | 13 | ІІI | |
5 | Дауренбеков Нұрасыл | 7А | 21 | II | |
6 | Кемелхан Нұрдәулет | 7Г | 11 | ІІI | |
7 | Мақсатқызы Кәусар | 7Е | 26 | I |
Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінен өткен мектепішілік олимпиада қорытындысы:
№ | Олимпиадаға қатысушының аты-жөні | Сыныбы | Жинаған ұпай саны | Жүлделі орын | |
І кезең 20 ұпай | |||||
1 | Нысаналина Кәусар | 7 «А» | 8 | ІІІ | |
2 | Жақып Айша | 7 «Ә» | 14 | І | |
3 | Нургалиева Ясмин | 7 «Ә» | 9 | ІІІ | |
4 | Жарылқасым Әділжан | 7 «Ж» | 11 | ІІ | |
5 | Тастыбай Бота | 7 «Г» | 13 | ІІ | |
6 | Әбділда Ажар | 7 «Е» | 8 | ІІІ |
Биология пәнінен өткен мектепішілік олимпиада қорытындысы:
№ | Олимпиадаға қатысушының аты-жөні | Сыныбы | Жинаған ұпай саны | Жүлделі орын | |
І кезең 55 ұпай | |||||
1 | Ануарқызы Алима | 7 “Ж” | 31 | III | |
2 | Болат Інжу | 7 “Б” | 50 | I | |
3 | Таңсықов Дінмұхамед | 7 “Д” | 34 | II |
Химия пәнінен өткен мектепішілік олимпиада қорытындысы:
№ | Олимпиадаға қатысушының аты-жөні | Сыныбы | Жинаған ұпай саны | Жүлделі орын | |
І кезең 36 ұпай | |||||
1 | Сембай Аяулым | 7 “А” | 28 | II | |
2 | Бақытжан Інжу | 7 “Б” | 23 | ІІІ | |
3 | Дүйсенбай Медина | 7 “Б” | 18.5 | грамота | |
4 | Дауренова Алима | 7 “Г” | 22 | ІІІ | |
5 | Серікқызы Дариға | 7 “Д” | 30 | II | |
6 | Садыкова Мадина | 7 “Д” | 12 | грамота | |
7 | Бейсен Арсен | 7 “Е” | 34 | I | |
8 | Ануарқызы Алима | 7“Ж” | 23 | грамота | |
9 | Жаңзақ Сұлтан | 7 “Ж” | 30 | II |
Информатика пәнінен өткен мектепішілік олимпиада қорытындысы:
№ | Олимпиадаға қатысушының аты-жөні | Сыныбы | Жинаған ұпай саны | Жүлделі орын | |
І кезең 15 ұпай | |||||
1 | Набиев Сабыржан | 7 «Б» | 6 | грамота | |
2 | Алсеит Еркежан | 7 «А» | 6 | грамота | |
3 | Мұрат Мансұр | 7 «Д» | 11 | I | |
4 | Құлжан Інжу | 7 «Е» | 8 | III | |
5 | Құрмет Сұлтанәли | 7 «Ж» | 9 | II |
Математика пәнінен өткен мектепішілік олимпиада қорытындысы:
№ | Олимпиадаға қатысушының аты-жөні | Сыныбы | Жинаған ұпай саны | Жүлделі орны | |
І кезең 20 ұпай | |||||
1 | Боранбай Адия | 7 “А” | 4 балл | сертификат | |
2 | Еркінбек Мансұр | 7 “А” | 4 балл | сертификат | |
3 | Айдынқызы Айару | 7 “Ә” | 10 балл | ІІІ | |
4 | Әбдіғұл Әбдіғани | 7 “Ә” | 16 балл | І | |
5 | Әшім Ұланбек | 7 “Ә” | 12 балл | ІІ | |
6 | Махсер Іңкәр | 7 “Б” | 6 балл | грамота | |
7 | Ерлан Адина | 7 “Г” | 2 балл | сертификат | |
8 | Молдабай Омар | 7 “Г” | 4 балл | сертификат | |
9 | Базылжан Алихан | 7 “Д” | 8 балл | грамота | |
10 | Әлімхан Әділет | 7 “Е” | 13 балл | ІІ | |
11 | Мұхамедали Сания | 7 “Е” | 2 балл | сертификат | |
12 | Өмірбек Мади | 7 “Е” | 10 балл | ІІІ | |
13 | Ілиясұлы Санжар | 7 “Е” | 4 балл | сертификат |
Орыс тілі мен әдебиеті пәнінен өткен мектепішілік олимпиада қорытындысы:
№ | Олимпиадаға қатысушының аты-жөні | Сыныбы | Жинаған ұпай саны | Жүлделі орын |
І кезең - 25 ұпай | ||||
1 | Еременко Денура | 7 «А» | 17 | II орын |
2 | Королева Алиса | 7 «Ә» | 13 | ІІІ орын |
3 | Таубалдиева Амира | 7 «Ә» | 13 | ІІІ орын |
4 | Төлеубек Медет | 7 «Ә» | 12 | грамота |
5 | Манатхан Санжар | 7 «Ә» | 13 | ІІІ орын |
6 | Серикказиева Айша | 7 «Б» | 13 | ІІІ орын |
7 | Қанат Дания | 7 «Б» | 11 | грамота |
9 | Ускембаева Жансая | 7 «Ж» | 14 | II орын |
10 | Дүйсен Елдана | 7 «Д» | 20 | I орын |
11 | Шайхисламова Айзере | 7 «Д» | 16 | II орын |
Ағылшын тілі пәнінен өткен мектепішілік олимпиада қорытындысы:
№ | Олимпиадаға қатысушының аты-жөні | Сыныбы | Жинаған ұпай саны | Жүлделі орын |
І кезең - 30 ұпай | ||||
1 | Ким Аркадий | 7 “А” | 21 | грамота |
2 | Бекешева Аружан | 7 “А” | 28 | І орын |
3 | Бақытбек Сұңқар | 7 “А” | 25 | ІІ орын |
4 | Тлешов Айкен | 7 “Ә” | 21 | грамота |
5 | Шаяхмет Алима | 7 “Ә” | 24 | ІІ орын |
6 | Садуова Сағыныш | 7 “Б” | 23 | ІІ орын |
7 | Сартай Ұлдана | 7 “Б” | 17 | грамота |
8 | Сабыр Азиза | 7 “Г” | 23 | ІІ орын |
9 | Базылжан Алихан | 7 “Д” | 23 | ІІ орын |
10 | Марат Жанель | 7 “Д” | 22 | ІІ орын |
11 | Умурзакова Жанерке | 7 “Е” | 21 | грамота |
12 | Тілекқызы Фатима | 7 “Е” | 22 | ІІ орын |
13 | Арғын Санжар | 7 “Ж” | 17 | грамота |
14 | Аманжол Гаухар | 7 “Ж” | 23 | ІІ орын |
15 | Үкіметхан Елнар | 7 “Ж” | 23 | ІІ орын |
16 | Кадирбай Раяна | 7 “Ж” | 23 | ІІ орын |
Қазақстан тарихы пәнінен өткен мектепішілік олимпиада қорытындысы:
№ | Олимпиадаға қатысушының аты-жөні | Сыныбы | Жинаған ұпай саны | Жүлделі орын | |
І кезең 50 ұпай | |||||
1 | Өмірәлі Бағдат | 7 “А” | 29 | ІІІ | |
2 | Зұлхаранай Дінмұхамед | 7 “Б” | 32 | ІІІ | |
3 | Нұрболатұлы Мұнар | 7 “Б” | 40 | І | |
4 | Қуаныш Әдемі | 7 “Ә” | 38 | ІІ | |
5 | Күбота Кәусар | 7 “Е” | 34 | ІІІ |
Географиия пәнінен өткен мектепішілік олимпиада қорытындысы:
№ | Олимпиадаға қатысушының аты-жөні | Сыныбы | Жинаған ұпай саны | Жүлделі орын | |
І кезең 30 ұпай | |||||
1 | Айтжан Ажар | 7Д | 12 | ІІ орын | |
2 | Манарбек Амина | 7Ә | 5 | грамота | |
3 | Рысмұханбет Бақдаулет | 7Е | 20 | 1 орын |